Inwestycja w mikroapartamenty lepsza niż lokata

ZARABIAJ NA WYNAJMIE MIKROAPARTAMENTU

MikroApartamenty M1 to świetne wyjście dla wszystkich tych, którzy chcieliby nabyć nieruchomość, a następnie czerpać z niej zyski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokale usytuowane w niesamowicie popularnej okolicy, które posiadają wysoki standard i bardzo duży potencjał wynajmu z profitem pieniężnym. Udostępniamy także opcję dodatkową, a mianowicie tzw. inwestycję bezobsługową. Polega ona na tym, iż po zawarciu umowy, obejmujemy opiekę nad apartamentem, a Klient zyskuje gwarantowaną stopę zwrotu.

 

 

Inwestycja bezobsługowa i jej zasady:

  • inwestor, poprzez nabycie apartamentu, zostaje jego właścicielem,
  • nabywca i operator spisują umowę,
  • operator poszukuje najemców do lokalu, którym zarządza,
  • podczas obowiązywania umowy, operator samodzielnie opłaca koszty z tytułu utrzymania apartamentu,
  • właściciel lokalu raz w miesiącu dostaje od operatora miesięczny czynsz, który jest gwarantowany przez wgląd na zawartą wcześniej umowę o wynajem lokalu,
  • podczas całego okresu trwania umowy z operatorem, jedynym kosztem jaki ponosi właściciel jest ten odnoszący się do ubezpieczenia apartamentu.

Gwarantowany przychód

Inwestycja bezobsługowa, odnosząca się do umowy właściciela z operatorem, jest gwarantem stałego przychodu dla nabywcy lokalu. Dostaje on bowiem, bez względu na osiągnięte wpływy, comiesięczne wynagrodzenie. Wybór tego rozwiązania jest równoznaczny z brakiem ryzyka, które mogłoby zaistnieć w trakcie wynajmowania lokalu samodzielnie. Co istotne, właściciel dostaje czynsz nawet w przypadku, kiedy apartament jest czasowo bez najemcy, jak również, gdy zalega on z należnymi opłatami.

 

Zarezerwuj mikroapartament ⬅

Sprawdź dostępne mikroapartamenty ⬅